Zakładanie konta w ING przez kuriera

Opinie o ING Banku Śląskim znanym jako Bank z Lwem. Międzynarodowej instytucji finansowej ING Group założonej w Holandii.

Zakładanie konta w ING przez kuriera

Postautor: gonzo » 1 kwie 2015, o 18:27

Czy zakładając konto w ing banku śląskim przez kuriera muszę mieć już wydrukowane umowy dla kuriera?
gonzo

Re: Zakładanie konta w ING przez kuriera

Postautor: bankier » 6 kwie 2015, o 18:51

Nie, kurier będzie miał już gotowe umowy do podpisu, wystarczy że okażesz ważny i aktualny dowód osobisty.
bankier

Postautor: marcin » 10 sie 2015, o 20:19

Ja nie widzę tutaj na forum oferty bph i ing, które moim zdaniem są jednymi z najlepszych obecnie. Zwłaszcza Direct w ING. Mam to konto i mogę polecić, nawet opisywałem je u siebie na blogu.
Jeżeli wydajesz kartą, co najmniej 300 zł miesięcznie kartą to będziesz miał za darmo opisane. Zwróć też uwagę na to że w przypadku banku ing opinie użytkowników rachunku są pozytywne. Masz również bezpłatnie wszystkie bankomaty w Polsce, a do tego w sytuacji awaryjnej możesz skorzystać z oddziałów stacjonarnych banku ING.
Konto osobiste w banku z lwem pozwala na aktywne korzystanie bankowości elektronicznej i mobilnej na każdym urządzeniu z dostępem do sieci. Co ważne także założenie rachunku w ING Banku Śląskim przez Internet przebiega bardzo szybko i sprawnie. Wystarczy że wypełnisz elektroniczny wniosek na stronie banku. 8-) Nie ma zbyt wielu takich ofert na rynku obecnie. Trzeba przyznać że również za sprawą jakości obsługi w placówkach, oferta jest ciężka do pobicia przez konkurencję.
marcin

Postautor: sylwia » 2 lis 2015, o 19:55

Jeśli aktywuję konto direct w połowie miesiąca i otrzymam karte przykładowo 20 stycznia to czy muszę dokonać nią płatności na 300zł do 27 stycznia żeby uniknąć opłaty 7 zł za styczeń?
sylwia

Postautor: bankier » 9 lis 2015, o 11:19

Zgodnie z tym co podaje ING w tym przypadku opłata za styczeń nie będzie pobrana bez potrzeby dokonywania transakcji na min. 300 PLN. Ponieważ jest to pierwszy i niepełny miesiąc użytkowania karty.
bankier

Postautor: ewelina » 5 lip 2016, o 18:45

Czy jeżeli dostałam kartę, ale jej nie aktywowałam to
1. ile mam czasu na jej aktywowanie i
2. czy za nieaktywowaną kartę jest naliczana opłata 7 zł/msc?
ewelina

Postautor: bankier » 16 lip 2016, o 14:52

1. Nie ma ograniczenia czasowego co do aktywacji karty w banku ing dla konta direct.
2. Tylko zamknięcie karty zwalnia opłaty. Można to zrobić bezpłatnie np. w oddziale jeżeli nie zamierza jej Pani używać.
bankier

Postautor: kuba » 3 lis 2016, o 20:19

Z tego co wiem bankomaty własne ING Banku Śląskiego są darmowe. Choć słyszałem też wersję że są płatne i trzeba z tego tytułu zapłacić prowizję.
Więc chcę wiedzieć jak jest naprawdę.
kuba

Postautor: marcin » 3 lis 2016, o 21:11

Owszem własna sieć bankomatów ING jest darmowa i to od dość dawna. Nie ma opłat za pobieranie gotówki z własnej sieci na terenie Polski.
Więc bez obaw :-)
marcin

Postautor: kuba » 3 lis 2016, o 21:18

Dziękuję za odpowiedzi. Widzę że konto osobiste direct w tym banku będzie dla mnie dobrym wyborem. Otworzę je przez sieć aby nie stać w kolejkach w placówce.
kuba

Wróć do ING Bank Śląski