Wymarzone konto w Raiffeisen Polbanku

Podforum o ofercie Raiffeisen Polbanku. Konta, lokaty, karty, kredyty i oferta depozytowa z recenzjami klientów.

Wymarzone konto w Raiffeisen Polbanku

Postautor: kamrat » 19 lip 2015, o 21:43

Wymarzone konto w Raiffeisen Polbanku jest rachunkiem, który charakteryzuje się bardzo niskimi kosztami użytkowania oraz wygodną formą zakładania poprzez przelew weryfikacyjny, jeżeli tylko masz ROR w innym banku. Dziś jest to wyjątkowa oferta na tle konkurencji. Tym bardziej w Polsce, gdzie sektor bankowy został mocniej dotknięty opłatami. Dokręcono instytucjom finansowym śrubę, traktując je jako dojne krowy. Najpierw ograniczono opłatę interchange, następnie wprowadzono nowy podatek za który ostatecznie i tak zapłacili klienci. Opinie o Wymarzonym Koncie w Banku Raifeisen są na tyle ciekawe że nie pisała ich w tak dużej części konkurencja, jak to bywa w innych przypadkach. :)

Co ważne przelew powinien być wykonany z banku znajdującego się w Polsce. Szczegóły rachunku opisywałem już na stronie we wpisie dotyczącym Raiffeisen Polbanku http://wniosek.org/raiffeisen-polbank-opinie-konto/ gdzie przytoczyłem opinie klientów i umieściłem informacje odnośnie opłat dla tego rachunku. Ten rachunek da się otworzyć przez internet. Również bez opłat.
kamrat

Re: Wymarzone konto w Raiffeisen Polbanku

Postautor: bankier » 27 lip 2015, o 18:00

Zdaje się że dla Wymarzonego konta jedyna opłata jaką ponosimy to 3zł miesięcznie za kartę? Bankomaty. przelewy i reszta są darmowe.
bankier

Postautor: kamrat » 1 sie 2015, o 22:30

Zgadza się, dla Wymarzonego konta w Raiffeisen Polbanku jedyną prowizją będzie opłata za plastik w wysokości tylko 3zł miesięcznie. Reszta jest za darmo.
kamrat

Postautor: maniek » 22 kwie 2017, o 18:09

Jestem w raifeisenie od lat i przyznam, że jakoś nie wyobrażam sobie zmieniać tego banku na inną tylko dla konta. Wszystko jest tutaj dobrze opisane, to znaczy, że klarowne i przejrzyste. Podane w tabeli opłat prowizje są zgodne z rzeczywistymi. Wiem że inne banki mają wysokie opłaty i ogólnie popularny w Polsce pko bp to taki bank jeszcze z dawnych czasów.

Jedyne, co jest dobre w skostniałych już instytucjach, to to, że mają dobre i ciekawe podejście do swoich dotychczasowych, czyli starych klientów. Ale ogólnie jak ktoś szuka tanich i nowatorskich rozwiązań to nie polecam PKO BP. Zdecydowanie wolę Raiffeisen Polbank i jego Wymarzone Konto.
maniek

Wróć do Raiffeisen Polbank