Wpłatomaty w Banku Smart

Forum o NEST Banku, pierwszym oficjalnym banku mobilnym w Polsce, który obecnie stał się instytucją rodzinną.

Wpłatomaty w Banku Smart

Postautor: norbi » 10 lip 2015, o 10:58

Czy wiadomo coś o wpłatomatach w Banku Smart?
Czy bank zamierza wprowadzić możliwość wpłacania gotówki w wpłatomatach Euronet?
norbi

Re: Wpłatomaty w Banku Smart

Postautor: bankier » 27 lip 2015, o 18:35

Jak na razie brak jest takiej możliwości, ale bank zapewnia że wkrótce wprowadzi taką możliwość poprzez umowę z operatorem wpłatomatów.
Być może będzie to Euronet.
bankier

Postautor: kamrat » 7 wrz 2015, o 05:34

Mam trochę inne pytanie, mianowicie jakie dane są potrzebne do założenia konta w smart banku i wniosek online z internetu?
kamrat

Postautor: bankier » 10 wrz 2015, o 23:49

Do założenia konta osobistego wystarczą dane z dowodu osobistego. Jeśli chcesz założyć konto firmowe to musisz podać dodatkowe informacje takie jak: nazwa firmy, NIP, REGON, data założenia firmy, branża, kod PKD, adres siedziby i numer telefonu.
bankier

Postautor: paweł » 13 wrz 2015, o 12:39

Z tymi wpłatomatami to nie do końca prawda. Obecnie w Euronecie można skorzystać z maszyn tego operatora (wpłatomatów) i wpłacić gotówkę na dowolne konto bankowe w Polsce. Wystarczy zarejestrować się w systemie euronetu i postępować zgodnie z pojawiającymi się na ekranie instrukcjami.
W ten sposób masz możliwość wpłaty w o wiele większej liczbie urządzeń, niż w w przypadku samej sieci Twojego banku. Odpada Ci szukanie wpłatomatu po mieście bo euronetowkie obecnie są prawie wszędzie i takiej liczby wpłatomatów nie ma teraz żaden bank.
Czytałem też tutaj http://bankuje.pl/bank-smart-opinie-klientow/ że w banku smart druga karta do konta jest płatna. Podobno pierwsza jest za darmo, zaś kolejna wydana dla pełnomocnika do smart konta w pln kosztuje 25 pln rocznie. Zaś druga do smart konta w euro 5 euro rocznie.
Korzystał ktoś ze smarta? Warto założyć w praktyce u nich konto osobiste?
paweł

Postautor: maniek » 17 wrz 2015, o 22:56

Jaki jest koszt wpłat gotówki na konto w wpłatomatach euronetu?
Czy bank smart też pobiera z tego tytułu jakieś prowizje?
maniek

Postautor: bankier » 19 wrz 2015, o 00:47

Standardowy koszt wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronet to 0,4 procent kwoty.
Bank Smart nie pobiera z tego tytułu dodatkowych prowizji.
bankier

Postautor: rafał » 29 wrz 2015, o 23:20

Jak mogę otrzymać potwierdzenia wykonanych przeze mnie i otrzymanych przelewów w Banku Smart? nie zauważyłem takiej opcji w systemie.
rafał

Postautor: bankier » 6 paź 2015, o 23:36

Potwierdzenie przelewu możesz wygenerować wchodząc do systemu transakcyjnego bankowości internetowej i wybierając szczegóły danej operacji.
bankier

Postautor: rafał » 26 paź 2015, o 01:39

Czy mogę wykonać przelew zagraniczny? Mam ror w banku smart od niedawna i nie jestem pewien czy jest to możliwe.
rafał

Następna

Wróć do NEST Bank