Opłata za kartę w T-Mobile Usługi Bankowe

Opinie o T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Instytucja finansowa powstała z połączenia dawnego Alior Sync z operatorem telekomunikacyjnym T-Mobile.

Opłata za kartę w T-Mobile Usługi Bankowe

Postautor: marcin1 » 3 kwie 2015, o 22:41

Alior zdecydował się wprowadzić warunkową opłatę dla karty.
Od 1 czerwca 2015 miesięczna opłata za kartę debetową wyniesie 0zł jeżeli wydasz kartą bezgotówkowo w miesiącu min. 200zł, w przeciwnym wypadku będzie to 6zł miesięcznie.
marcin1

Re: Opłata za kartę w T-Mobile Usługi Bankowe

Postautor: bankier » 6 kwie 2015, o 18:49

Większość banków niestety wprowadziła takie opłaty, w tym Meritum dla prostego konta i mBank dla ekonta mobilnego.
bankier

Postautor: paweł » 12 sie 2015, o 00:19

ING Bank Śląski też podniósł opłatę dla konta Direct a raczej limit dla karty z 200 do 300zł miesięcznie więc decyzja banku Alior T-Mobile Usługi Bankowe nie jest niczym dziwnym.
paweł

Postautor: arek » 20 wrz 2015, o 18:16

Czytałem już o tmobile koncie w T-Mobile Usługi Bankowe w artykule http://opinierum.pl/t-mobile-uslugi-bankowe-opinie/
Z tego co zrozumiałem opłaty za kartę mogę uniknąć, także jeżeli zastrzegę ją w systemie transakcyjnym. Mam rację?
arek

Postautor: bankier » 29 wrz 2015, o 23:11

Zgadza się zastrzeżenie plastiku powinno zwolnić Cię z opłaty automatycznie.
Jeżeli chcesz mieć pewność i karta w T-Mobile Usługi Bankowe naprawdę nie jest Ci potrzebna to w serwisie transakcyjnym możesz także całkowicie ją zamknąć samodzielnie - pisząc wewnętrzną wiadomość do banku (elektroniczną pocztą wewnętrzną).
bankier

Wróć do T-Mobile Usługi Bankowe