Lendon opinie o pożyczkach

Lendon jest pozabankową firmą pożyczkową działającą na rynku od 2013 roku. Często organizuje różne promocje i oferty dla zadłużonych.

Lendon opinie o pożyczkach

Postautor: bankier » 25 kwie 2015, o 00:43

Zbiór ocen i opinii klientów o firmie Lendon, która funkcjonuje od 2013 roku. Lendon pozwala zwykle przedłużyć pożyczkę jeżeli nie możesz spłacić jej w terminie.

Firma umożliwia zaciągnięcie przez Internet. Weryfikacja następuje za pomocą przelewu jednego grosza na konto bankowe wskazane w wiadomości e-mail. Wystarczy wypełnić wniosek online aby ubiegać się o pożyczkę pozabankową w Lendon.
bankier

Re: Lendon i Extraporfel opinie o pożyczkach

Postautor: APG » 8 sie 2016, o 11:41

Widzę, że nikt nie napisał żadnej opinii jak na razie. Jestem nowy na forum i nie wiem czy tu można publikować linki. Nie dawno pisałem analizę pożyczek Extraportfel i Lendon.
Może Was zainteresuje. Lendon i Extraportfel to ta sama firma, czyli Creamfinance Polska. Przy czym oferta pierwszej pożyczki na stronie lendond.pl jest słabsza od tej na extraportfel.pl. W Extraportfel można skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki na 45 dni do 2000 zł, a w Lendon tylko 1500 zł na 30 dni. Tylko nie można skorzystać z obu, bo wciąż pożyczamy w jednej firmie.

Jeśli chodzi o pierwszą pożyczkę darmową, to uważam, że jest to obecnie jedna z najlepszych ofert. Poza promocją no to już jak wszędzie jest strasznie drogo. Ja korzystam tylko z tych darmowych. Dodam jeszcze, że z tego co się orientuję, a trochę się naszperałem szukając opinii na potrzeby wpisu na bloga, to Lendon ma całkiem dobre opinie jak na firmę pożyczkową.
APG

Re: Lendon opinie o pożyczkach

Postautor: ewelina » 16 sie 2016, o 13:28

Wiadomo, że są też negatywne, ale o każdej tego typu firmie są. Często je piszą ludzie, którzy spóźniają się ze spłatą, no to potem to sporo już kosztuje więc też trzeba ich zrozumieć, ale jak ktoś pilnuje terminowej spłaty to jest ok.
Korzystałam z tej pożyczki i Lendon mogę polecić :-)
ewelina

Postautor: bankier » 24 sie 2016, o 18:40

Skorzystałem i powiem tak, Lendon nie odbiega jakościowo od konkurencji. Pożyczka trafiła na konto po czasie ok. 40 minut w dzień roboczy. Tak jak w innych firmach pożyczkowych jako nowy klient możesz otrzymać do 1500zł, jako pierwszą w pełni darmową pożyczkę. Tak jak inne firmy Lendon sprawdza oczywiście pożyczkobiorcę w BIK.
bankier

Postautor: APG » 27 wrz 2016, o 15:53

bankier pisze:nowy klient możesz otrzymać do 1500zł, jako pierwszą w pełni darmową pożyczkę.

Teoretycznie. Teraz podnieśli do 2000 zł, tak jak w Extraportfel. Tylko okres się różni, ale podobno ciężko dostać tą maksymalną kwotę, co mnie z resztą nie dziwi, bo kto by pożyczał ludziom, których nawet nie widzi 2000 zł. Za duże ryzyko chyba. To taki bardziej chwyt marketingowy może, bo konkurencja wymusza, a też gdzie indziej ciężko dostać te 2000 zł. Przy mniejszych kwotach w Lendon jest duża przyznawalność pożyczek. W Lendon i tak jest chyba lepiej niż w Netcredit - tam też jest taka kwota, ale po wypełnieniu wniosku wyskakuje, że mogą pożyczyć 600 zł albo 800 zł. To już w Lendon łatwiej dostać większą pożyczkę.
APG

Wróć do Lendon