Gdzie wziąć kredyt na samochód?

Forum o kredytach samochodowych dla firm i osób indywidualnych. Informacje w jakich bankach można uzyskać najtańszy kredyt na auta nowe i używane.

Gdzie wziąć kredyt na samochód?

Postautor: kamrat » 27 lip 2015, o 18:56

Mam zamiar zaciągnąć kredyt na zakup auta dla swojej firmy.
Gdzie polecacie wziąć kredyt na kupno samochodu aby raty były jak najniższe?
kamrat

Re: Gdzie wziąć kredyt na samochód?

Postautor: bankier » 1 sie 2015, o 22:26

To zależy od kwoty i Twoich dochodów. Jeżeli jest to auto z grupy VAG, może być łatwiej uzyskać kredyt samochodowy np. vw banku.
bankier

Postautor: paweł » 11 sie 2015, o 20:44

Bank Millennium ma ciekawą ofertę kredytową dla klientów indywidualnych i firm na zakup nowych aut, sprawdź.
paweł

Postautor: marszal » 16 paź 2015, o 14:32

Co pozmieniało się w ofertach i promocjach? Znalazłem taką informację finanse.sprzedajemy.pl/finanse-osobiste/kredyty-samochodowe/porownaj-kredyty-samochodowe Na nowe auta jak również używane. prosty sposób na porównanie dostępnych kredytów.
marszal

Postautor: makoma44 » 25 maja 2017, o 18:45

A czy ważne jest to, jaką mam umowę, jeżeli chcę wziąć kredyt na samochód? Bo już mam dość chodzenia do miasta i po zakupy pieszo. I pomyślałam o pożyczce? Ale mam tez remont w planach. I sama nie wiem za co się najpierw wziąć? A marzy mi się taki mały samochodzik, w dowolnym kolorze.
makoma44

Postautor: baton » 18 wrz 2017, o 11:22

Inbank. Nie dostaniesz nigdzie lepszych warunków. Nie chodzi tylko o RRSO, raczej bardziej o brak zabezpieczenia. U nich dostajesz kredyt samochodowy, ale nie mają do tego auta żadnych praw. Banku nie ma w dowodzie rejestracyjnym, masz do niego wyłączne prawa. I co ciekawe – wiele banków z zabezpieczeń ma wyższe RRSO niż Inbank ma bez niego
baton

Wróć do Kredyty samochodowe