Bank SMART opinie klientów

Forum o NEST Banku, pierwszym oficjalnym banku mobilnym w Polsce, który obecnie stał się instytucją rodzinną.

Bank SMART opinie klientów

Postautor: bankier » 6 kwie 2015, o 19:06

Opinie i recenzje klientów na temat SMART Konta i innych produktów Banku SMART. Jeżeli posiadasz ten rachunek osobisty albo korzystałeś z innych usług mobilnego banku, masz możliwość wyrażenia na forum własnej opinii.
Możesz doradzić potencjalnym klientom czy warto otwierać w tym banku konto online albo poprzez kuriera.
Opisać jak wygląda przejrzystość systemu transakcyjnego oraz jak uniknąć ukrytych opłat. Na co zwrócić uwagę aby konto było jak najtańsze w prowadzeniu.
bankier

Re: Bank SMART opinie klientów

Postautor: gonzo » 24 kwie 2015, o 22:12

Czytałem dość pozytywne opinie klientów na temat Banku SMART na forach. Mam pytanie czy można założyć konto wspólne z żoną?
gonzo

Postautor: bankier » 25 kwie 2015, o 22:02

Konto wspólne zakładane jest na zasadzie udzielenia pełnomocnictwa. Po otwarciu konta indywidualnego na infolinii wystarczy zgłosić chęć ustanowienia pełnomocnika do konta. Pełnomocnik dostanie swój login i będzie używał/ać swojego numeru telefonu do potwierdzania operacji na koncie.
Może także otrzymać drugą kartę płatniczą.
bankier

Postautor: kuba » 3 maja 2015, o 13:44

Czy kartą debetową do konta osobistego można płacić w sieci i w zagranicznych sklepach internetowych?
kuba

Postautor: bankier » 9 maja 2015, o 23:31

kuba pisze:Czy kartą debetową do konta osobistego można płacić w sieci i w zagranicznych sklepach internetowych?

Tak bez problemu zapłacisz debetówką w Internecie w Polsce i zagranicą.
bankier

Postautor: norbi » 22 cze 2015, o 16:24

Czytałem pozytywne opinie o banku smart, ale mam jeszcze pytanie. Czy za przyjazd kuriera z umowami coś się płaci, jeżeli nie zakładam konta z potwierdzeniem przelewem?
norbi

Postautor: bankier » 27 cze 2015, o 23:37

norbi pisze:Czytałem pozytywne opinie o banku smart, ale mam jeszcze pytanie. Czy za przyjazd kuriera z umowami coś się płaci, jeżeli nie zakładam konta z potwierdzeniem przelewem?

Przyjazd kuriera z umowami z banku jest darmowy.
bankier

Postautor: kamrat » 27 lip 2015, o 18:31

Czy jest jakaś opłata za przelew przychodząc z zagranicy w euro?
Czy żona dostanie taki przelew w euro czy bank to przewalutuje? Pobierze jakąś prowizję?
kamrat

Postautor: bankier » 1 sie 2015, o 22:28

kamrat pisze:Czy jest jakaś opłata za przelew przychodząc z zagranicy w euro?

Nie ma opłat, euro zostaną przewalutowanie na pln po kursie banku.

kamrat pisze:Czy żona dostanie taki przelew w euro czy bank to przewalutuje? Pobierze jakąś prowizję?

Nie ma prowizji za przewalutowanie w banku smart.
bankier

Postautor: maniek » 23 sie 2015, o 19:46

Witam, mam pytanie do forumowiczów - jak z przelewami na zagraniczne konta z Banku Smart? Jaki jest koszt takich przelewów?
maniek

Następna

Wróć do NEST Bank